Головна » Організація освітньої діяльності » Методична робота » Семінари


Категорії
ШМО, відкриті уроки, позакласні заходи [8]Атестація [6]
Семінари [21]Моніторинги та стан викладання [2]

Семінар-практикум вчителів трудового навчання

30.11.2015, 18:20

30 листопада 2015 на базі школи відбувся міський семінар-практикум вчителів трудового навчання.
Вчителем трудового навчання, головою міського методичного об’єднання  Карімовою М.Й. разом з учнями проведено заняття на тему: «Виготовлення в’язаного виробу за зразком».

На даному уроці вдало поєднано теорію і практику, закріплено вміння учнів практично застосовувати знання і вміння, зокрема, у в’язанні виробу за схемами та описом; у великій мірі розвинуто творчі здібності школярів, естетичний смак та впевненість у своїх силах, вміння використовувати матеріали, обладнання для в’язання, розпочати і доводити справу до повного завершення, створення реклами та обґрунтування економічних та маркетингових якостей виготовленого виробу: ангела(плоского та об’ємного), троянди, килимків, жабо тощо.

      Учасники семінару під час обговорення та обміну думками підкреслили диференційований підхід до  організації творчих груп з виготовлення виробів, глибокий ідейний підхід до вибору образів, втілених у ручній в’язці та креативність. Досвідчені вчителі трудового навчання звернули увагу на    кожної дитини, що є способом вираження своєї індивідуальності, а також можливості подарувати близьким людям теплоту своїх рук і сердець.Категорія: Семінари | Додав: Адмін | Теги: методика, Трудове навчання, зош 20, Виготовлення в’язаного виробу, вчитель, семінар, учні
Переглядів: 528 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar