Головна » Організація освітньої діяльності » Методична робота » Семінари


Категорії
ШМО, відкриті уроки, позакласні заходи [8]Атестація [6]
Семінари [21]Моніторинги та стан викладання [2]

Семінар педагогів-організаторів

28.11.2011, 17:22

Завдання кожного семінару-практикуму - це обмін досвідом роботи.  Саме така мета була досягнута під час проведення семінару педагогів-організаторів за темою «Проектна діяльність органів учнівського самоврядування», який відбувся у Мукачівській ЗОШ  І – ІІІ ступенів № 20. Крім педагогів– організаторів на семінар були запрошені члени міської Ради старшокласників.

Заступник директора з виховної роботи - Талабішка Олександр Георгійович, ознайомив присутніх з проектною діяльністю школи. Він презентував систему роботи  по розробці та реалізації трьох проектів, а саме: навчального проекту – «Традиції моєї родини», соціального  - «Я волонтер» і дослідницько–пошукового проекту – «З минулого в майбутнє».
 

Лідери учнівського самоврядування школи під керівництвом педагога – організатора – Дячинської Мар’яни Мирославівни, презентували проект «З минулого в майбутнє». Основною метою цього проекту було дослідити історію рідної школи. Для цього використовувалися спогади вчителів – пенсіонерів, батьків, бабусь і дідусів, педагогів школи. Був підготовлений відеоролик, в якому використовувалися фотографії з життя школи в різні періоди часу.
 

Досвід роботи ЗОШ № 20 став гарним прикладом, як можна планувати та здійснювати діяльність органів учнівського самоврядування. Тому для  педагогів-організаторів та членів Ради старшокласників був проведений тренінг, завдяки якому всі присутні навчилися створювати проекти своєї майбутньої діяльності. Завдяки новітнім інтерактивним формам роботи був здійснений справжній крок з минулого у майбутнє щодо організації діяльності учнівського самоврядування міста.Категорія: Семінари | Додав: Адмін | Теги: проект, педагоги-організатори, виховна робота, семінар
Переглядів: 592 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar